Září 2011

Henri Monfort - breatharián - člověk, který žije nezávisle na jídle

29. září 2011 v 22:59 Výživa

Pánové Jaroslav Dušek a Milan Bokr pozvali do Čech Henriho Monforta, přijďte si poslechnout přednášku o životě nezávislém na jídle.
Program přednášek aktualizován.

Spisovatel Henri Monfort žije v Nantes v Jihozápadní Francii a žije již více než sedm let bez jídla a nemá v úmyslu již více jíst fyzické potraviny.
Henri se narodil se šamanskými schopnostmi, od mala měl duchovní zážitky, se kterými se kromě dědy nemohl nikomu moc svěřovat. Jako malý viděl pránu v atmosféře - malé bílé částice, které se velmi rychle pohybují.
V 18 letech se Henri rozhodl jít cestou poznání sebe sama. Co se potom naučil, se stalo později základem pro životní styl nezávislý na jídle.
Henri přešel na vegetariánskou stravu, která je v souladu s konceptem "ahimsa" nebo-li nenásilí. Zabýval se transcendentální meditací. Vyrůstal v Bretani, kde lidé jedí enormní množství masa, v rodině, kde ho rodiče nutili jíst maso. Byl často nemocen, měl slabá játra.

Očkování - Skrytá pravda - film

29. září 2011 v 22:45 Videa, filmy, knihy
Z komentáře k filmu:

Je to šokující, avšak mimiořádně poučný videodokument z r. 1998, v němž patnáct osob, mezi nimi pět lékařů, vědci a rodiče, odhaluje skutečné souvislosti mezi nemocí a očkováním.
Je ironií, že vláda a lékaři tolik propagují vakcíny k prevenci nemocí, ale uváděná fakta přinášející důkazy o neúčinnosti vakcín a jejich škodlivých účincích. pocházejí z peer-výzkumu ortodoxní medicíny. Dokazuje to, že rodičům neříkají pravdu ani média, ani ministerstvo zdravotnictví a lékařská zařízení. Dr. Mark Donohoe přiznává: "Je pro mě problémem, že patřím k profesi, která systematicky lže lidem."
Sledujte, jak je dokazováno, že vakcíny jsou nejen zbytečné, ale že mají škodlivé účinky na vaše zdraví, a že se často mylně domníváme, že jsou povinné ...

Mnozí lidé prostě odmítají věřit pravdě, bez ohledu na její jasnost, ale perfektní zdokumentovanost tohoto úžasného videa přiměla mnohé, aby změnili názor.

Film se slovenskými titulky naleznete zde: