Říjen 2011

Lilith - temná žena v našem nitru

31. října 2011 v 15:12 Články

Lilit neboli Černá Luna je konkrétním bodem horoskopu se symbolickým významem a faktickým vlivem na člověka. Lilit - ve zkratce - představuje temnou ženskou stránku, která muže ničí i fascinuje, ženě přináší démonickou sílu i frustrující bolest.

Lilit a boj pohlaví
Příběh o Lilit a Adamovi je starou hebrejskou legendou. Zobrazuje prastarý boj pohlaví. Podle této legendy Bůh stvořil prvního člověka z hlíny, pojmenoval ho Adam, a aby mu nebylo smutno samotnému, stvořil mu z hlíny ženu - jemu rovnou - a nazval jí Lilit. Adam a Lilit ale brzy začali spolu bojovat. Lilit nechtěla při souloži ležet pod Adamem. Adam si myslel, že Lilit nechce být pod ním, aby mohla být nad ním a vládnout mu. Vynucoval si své "nahoře" násilím. Lilit tvrdila: "Oba jsme si rovni, protože jsme oba uděláni z prachu a hlíny.

Lemurie

30. října 2011 v 0:16 Články

Lemurie byla místem, kde žily pětidimenzionální, celistvé, androgynní bytosti, žijící v souladu s JÁ JSEM. V počátcích tyto bytosti neměly fyzickou podobu, poté se částečně vtělily a částečně se mohly kdykoliv odhmotnit. Lemuřané žili v harmonii s druhými a přírodou, pečovali o stromy a rostliny a pracovali s krystaly. Byli šťastní, že tu mohou být a žít na Zemi v propojení se zvířaty a mohou se dotýkat. Byli velice vysocí a štíhlí, dosahovali výšky okolo 3 metrů. Tito lidé byli intuitivní a pečovali o sebe. Měli vyvinuté třetí oko, které jim sloužilo k tomu, aby ucítili blížící se zvíře a ke komunikaci s nimi. Centrum třetího oka je spojeno se šišinkou, která byla podstatně větší než dnes. Citlivé třetí oko umožňovalo Lemuřanům vnímat strom jako živoucí bytost, mající význam pro životní prostředí, přírodu a celý vesmír. Věděli o reinkarnaci, vnímali, že jsou kuželem světla, které jednou opustí tělo a vrátí se ke zdroji, odkud vzešlo. Vědění, že je život po životě, bylo posíleno blízkým kontaktem s jejich předky, kteří žili v jiném světě.


Chválím tě Země má - video

29. října 2011 v 23:59 Videa, filmy, knihy

Chvála Zemi, určitě znáte...poslechněte si ta krásná slova...

Chválím tě Země má - video

Zdeněk Svěrák - Jaroslav UhlířJak nalézt svou životní práci

25. října 2011 v 1:03 Články

Mnoho lidí v poslední době pociťuje, že je jejich zaměstnání nenaplňuje, a cítí, že nedokáží svou práci dále vykonávat, protože už s nimi nerezonuje. Někdy je to proto, že si uvědomili, že vlastně nechtějí svou prací podporovat firmy, které jsou zaměřeny čistě na zisk, jsou neekologické, vydělávají na manipulaci s veřejností nebo zastávají pochybné hodnoty. Jindy jen proto, že cítí, že by prostě rádi dělali něco úplně jiného, že je jejich srdce táhne jinam.

Když víte přesně, co byste rádi dělali, čeho byste rádi dosáhli, jaká práce je pro vás ta pravá, je situace poměrně jednoduchá. Stačí "jen" překonat existenční strachy a s vírou vykročit vytouženým směrem. Existuje řada knih o pozitivním myšlení a vytváření reality, které vaši víru posílí a poskytnou vám cenné praktické rady, díky kterým si svou vysněnou práci určitě do života přitáhnete.


Sprostá a vulgární mluva vede k DNA mutacím člověka

14. října 2011 v 1:33 Články

Petr Garjajev, 21. října 2008

Společným tématem je vliv vnějšího působení na DNA člověka, ne jinak je to u tohoto článku.
Pomiňme náboženské termíny v něm obsažené, ale zaměřme se na jeho obsah.
Budeme se snažit serii průběžně doplňovat, z odlišných úhlů a zdrojů tak, aby se mozaika skládala.
V poslední době je mi nepříjemné být mezi lidmi, ze všech stran slyším jen hrubá a sprostá slova, jako by jiných slov našeho jazyka ani nebylo. Media čas od času vyvolají diskusi, je-li dobré nebo špatné hovořit hrubě. Vědci přitom dali na toto téma jednoznačnou odpověď: sprostá slova (kletí) "explodují" v genetické výbavě člověka, čehož následkem nastávají mutace, které z pokolení na pokolením vedou k degeneracím.

Badatelé vyvinuli přístroj, který dokáže převádět slova na elektromagnetické pulsy a jak je známo, tyto pulsy mají vliv na DNA všeobecně. Pokud člověk ustavičně hovoří sprostě (kleje), jeho chromozomy se trhají, narušují se a zároveň se ohýbají, geny se na určitých místech mění, důsledkem čehož započne DNA vytvářet nepřirozené programy.

Milování - Božská cesta sexuální lásky

4. října 2011 v 23:41 Láska a vztahy

mezník v porozumění lásce na naší planetě
úryvek z knihy Barryho Longa

Učím muže a ženu, jak být pravdiví v lásce a jak být čestní ve vztazích.
Pomáhám jim objevovat božskou lásku, která překonává všechny sexuální fantazie.
Klíčem k tajemství božské lásky je vidět lásku takovou, jaká je, a ne takovou, jakou si ji vysníte, nebo vymyslíte.
Příčinou většiny neštěstí na zemi je, že muž a žena zapomněli jak se fyzicky milovat. To je ta největší tragédie. A toto zapomnění trvá už mnoho tisíc let, a pomalu se zhoršuje, takže dnes je to tragédie celého lidstva. Není možné ji vyřešit v masovém měřítku. Na to je problém příliš osobní a příliš hluboký. Musíme to udělat každý sám - a každá sama - jiná cesta není.

Etikoterapie 2. část

3. října 2011 v 1:14 Články
Pripomínam Františka z Asissi, ktorý hovoril: Bože, daj mi pokojnú myseľ, aby som prijal veci, ktoré zmeniť nemôžem. Daj mi silu, aby som zmenil veci, ktoré zmeniťmôžem. A daj mi múdrosť, aby som rozlíšil jedno od druhého.

Keď máte nejakú zlú myšlienku, zabudnete naňu, ale už ju máte tam a ona s vami pracuje.Skúste ich napísať, na papier "hodiť"akýkoľvek negatívny problém, lebo už tým sa toho problému zriekame. Je to vaša cesta, ako začať so sebou robiť poriadky.Je to jeden z prvých krokov.

Srdce. Srdcový obal. Pľúca.(4. čakra). Skutočných problémov so srdcom nebýva až tak veľa. Skôr ide o jeho okolie. Perikard - osrdečník je spojený so stavmi úzkosti a ľudia to prenášajú na srdce. Je to o nevedomosti a o ochote čosi si priznať. Namiesto toho, aby človek, ktorý už trošku čosi vie si povedal - aha, pichá ma pri srdiečku - to znamená - je tu akési upozornenie, žečosi mi nevychádza. Múdry človek povie: aha, tak to je asi to, že mám ísť zajtra tam a tam a mne sa nechce a mám z toho strach. Ak si to prizná, zverbalizuje to a rozíde sa to. Perikard nie je nebezpečný z hľadiska zdravotného, skôr z hľadiska psychického a jeho dopadu. Zverbalizovaný problém prestáva byť problémom. Ale čo sa stane - ľudia začnú mať strach, čím si umocnia úzkosti a potom sa to už roztáča. V najlepšom prípade sa to pomenuje angina pectoris, príp.človek skončí na chorobnom "rozbehnutí sa"nejakého iného orgánu. Od perikardu nás tiež môže bolieť ruka, bolia od neho aj ženské prsia zboku. Keď je to "nešťastné" u žien, tak v miestach, kde je dráha perikardu, sa robia uzliny. Tie uzliny sa vytvorili až po strachu.

Etikoterapie 1. část

3. října 2011 v 1:13 Články
vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Keďže je pre nás zdravie najdôležitejšie a poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám zdravie poškodzujú, potom si každý sám môže postrážiť, aby mu niektorý z nich nevletel do duše a nevzal mu zdravie. Ktoré sú tie negatívna pocity?
.... závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných.

Ak niektorý z týchto pocitov ľudia "pustia do svojho vnútra", tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše. Ak ochorie duša, ochorie aj telo. Všetkých tisíc diagnóz, ktoré poznáme sú tie, ktoré vznikajú, keď sa nabúra ľudská duša.

Čo je to duša? Ako s ňou spolupracujeme? Ak ju nechápeme tak, že s ňou môžeme spolupracovať, tak sa ďalej ani nedostaneme.