Komentáře

1 GVKB | E-mail | Web | 23. srpna 2016 v 6:24 | Reagovat

Život je o dualitě, je zde; hlad a nasycení, láska a nenávist, spánek a aktivita, naladění a rozladění, neúspěch a úspěch, narození a smrt, dobro a zlo, atd. Osobně subjektivně si myslím, že posledních sto let se lidský svět začal rychle měnit. Před sto lety zde byla první elektrická tramvaj a tím nastala doba, ve které je vše závislé na elektřině, výpadek elektřiny dokáže naši civilizaci rychle eliminovat.

Dříve jsem si naivně myslel, že svět k lepšímu může změnit elita, která rozhoduje pyšně o nás bez nás, dneska vím to, že elita to jsou jenom hovna v krabici, a že skutečnou moc zde mají jenom vynálezy jako je; výroba železa, tisk knih, elektřina a plyn, internet, počítače, programy, fotoaparáty, kamery, televize, rádio, telefony, vlaky, auta, letadla, lodě, zářivky, elektromotory, jízdní kola, šicí stroje, atd. je to milion hodnotných věcí, co nám zde dobře slouží a bez kterých se moderní civilizace nedokáže už obejít.

Mnohdy se setkávám s lidmi ve velikých obchodech, co tam smutně často bloudí, a neví, co by si měli koupit, aby byli šťastní? Já tomu říkám, problém hovna v krabici, žijeme ve světě krásných krabic, ve kterých je jenom veliké hovno. Prezident nebo ředitel, je taky jenom krásnou krabicí, ve které je veliké hovno, někde je v konzumním Matrixu chyba, a co je tou evoluční chybou? Tou chybou je dluhové otroctví, peníze to je jenom dluh, a kolem dluhů se točí zde politika a ekonomika.

Státy mají veliké nesplatitelné dluhy, ale kdo je zde tím kdo státu půjčil peníze? Banky půjčili státům peníze, které virtuálně vytvořili, a nemají tyto peníze kryté zlatem, nebo jinými hodnotami, pokud si natisknete doma peníze, tak vás za to zavřou do vězení, když si ale státní banky natisknou peníze, tak je za to nikdo do vězení nezavře, jak je to možné? Stání banky jsou taky jenom hovnem v krásné krabici, ale to lidi bohužel nevědí, a dozvídají se to teprve tehdy, když nastane veliká krize, a tak je veliká inflace, nebo měnová reforma, někdy dojde i k válce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.